Eyüp’te Tatlı Yemek Bir Başka Güzel…

Halicin enfes manzarasında ağzınızı tatlandırmak harika bir olacaktır. Darusselam Eyüp’ün merkezindeki konumu ile sizlere hoş bir tatlı deneyimi sunuyor sunuyor. Eyüp’te tatlı yemek, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla daha koyu sohbetlere dalmak harika bir anı olarak kafanızda canlanacak.  
 
Eyüp’te tatlı yemek için en doğru mekânlardan biri olan Darusselam sizlere leziz tatlar sunarak harika bir gün geçirmenizi sağlıyor. 
 
Çeşit Çeşit, Her Damağa Uygun Tatlılar Darusselam’da
 
Darusselam Cafe ve Restoran sizlerin damak tadına uygun çeşit çeşit tatlılarla sizleri en güzel şekilde ağırlıyor. Eyüp’te tatlı yemenin verdiği zevkin yanı sıra browni mono pastadan keşküle kadar geniş yelpazesi ile sevdiğiniz tüm tatlıları da Darusselam Cafe ve Restoranda bulmanız mümkün. 
 
Eyüp’te tatlı yerken en çok zevk alacağınız şey Darusselam’ın eşsiz manzarası ile huzur dolu vakitler geçirmeniz olacak. Rahat bir ortamı olan Darusselam’da evinizde gibi hissederek hoş bir vakit geçirmeniz için çalışanlar ellerinden geleni yaparlar. 
 
Hem Geleneksel Hem Modern Tatlılar…
 
Ayrıca kendi lezzetlerimizden olan keşkül, kadayıf, kazandibi, aşure gibi tatlıların yanı sıra traliçe, spangle gibi de baştan çıkarıcı tatlılarla ağzınızı şenlendirebilirsiniz. Kadayıf demişken Eyüp’te tatlı için en doğru mekân olan Darusselam Cafe ve Restoran sizleri inanılmaz keyifli bir kadayıf deneyimi yaşatıyor. Yanındaki ikram edilen dondurması ile nefis bir tat haline gelen kadayıfı Haliç manzarası eşliğinde tatmak sizin için harika bir deneyim olacaktır. Bunların yanı sıra diğer tatlı çeşitlerimize de buradan göz atabilirsiniz.
 
Eyüp’te tatlı keyifi için İster akşam yemeğinden sonra, ister öğleden sonra, isterseniz de her zaman Darusselam’a uğrayabilirsiniz. Ayrıca Eyüp’te tatlı yedikten sonra tüm güzelliği ve Haliç’in havası eşliğinde sahilde güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. 
 
Darusselam olarak hayatınızın da bizim tatlılarımız gibi güzel olmasını dileriz…
 

Darusselam

Muhteşem deniz manzarası ve Eyüp Sultan'ın huzur dolu atmosferinde bulunan restoranımız sizlere eşiniz, dostunuz ve ailenizle lezzetli menülerimiz eşliğinde keyif dolu sohbetler vaad ediyor.

Taglar

Blog

Yorumlar  • Kötü İyi