Eyüp’teki Toplantı Mekanları Arasında En Güzide Mekan: Darusselam

Muhteşem Haliç Manzarası ve lezzetli yemekleri ile birçok insanın iştahını kabartan Darusselam Cafe & Restoran Eyüp’teki toplantı mekanları arasında en güzide mekanlardan. Toplantılar için özel solanları bulunan Darusselam Cafe & Restoran, sizleri ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayacaktır.

Eyüp’te bir çok restoran olmasına rağmen manzarası ve huzur dolu bir yer olması ile şehrin kalabalığından arınmış bir mekan olan Darusselam Eyüp’teki toplantı mekanları arasında en çok tercih edilen mekanlardan. 
 
İş Yemeklerinin Vazgeçilmez Adresi
Bir çok iş yemeğine ev sahipliği yapan Darusselam Cafe & Restoran tecrübeli personeli ve leziz yemekleri ile misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz Eyüp’teki toplantı mekanları arasında en iyi yerlerden biri. İş hayatının stresinden uzak huzurlu bir ortamda toplantı yapmak isteyenler için Eyüp’teki toplantı mekanları arasında Darusselam sizlere mükemmel bir imkan sunuyor. 
 
Ayrıca sadece toplantı yapmak için değil sunumlar öncesinde hem de leziz iskenderi ve masallara konu olan Haliç manzarası ile hem karşı tarafı kendinizi rahatlatmak için güzel bir kaçamak. Bunun yanı sıra toplantı sonrasında da uğrayabileceğiniz iş arkadaşlarınız ile kafa dağıtabileceğiniz Eyüpte’ki toplantı mekanları arasında Darusselam ön plana çıkıyor
 
Toplu Sunumlarınız ve Konferanslarınız İçin 350 Kişikik VIP Salonları
Eyüp’teki toplantı mekanları arasında zor bulabileceğiniz bir özellik olan 350 kişilik VIP solanları Darusselam Cafe & Restoran’ta mevcut. Darusselam sizlere sunumlarınız ve toplu yemekleriniz için Eyüp’teki toplantı mekanları arasında geniş ve ferah bir ortam sağlıyor. Ayrıca etkinlik için de rezervasyon yaptırabileceğiniz Darusselam Cafe & Restoran lezzetli yemekleri ile Eyüp’teki toplantı 
mekanları arasında misafirlerinize hoş bir keyif yaşatacaktır.
 
Rezervasyon yaptırmak için lütfen tıklayın: bit.ly/2bHV9Dw
 

Darusselam

Muhteşem deniz manzarası ve Eyüp Sultan'ın huzur dolu atmosferinde bulunan restoranımız sizlere eşiniz, dostunuz ve ailenizle lezzetli menülerimiz eşliğinde keyif dolu sohbetler vaad ediyor.

Taglar

Blog

Yorumlar  • Kötü İyi