Serin Yaz Akşamlarının Uğrak Yeri: Darusselam

İstanbul’un en güzide semtlerinden olan Eyüp’te deniz manzarası ile yaz ayının vazgeçilmezi haline gelen Darusselam size yaz aylarında bulamayacağınız bir serinlikte keyif sürmenizi sağlıyor. Sıcak yaz günlerinden bulanıp akşam bir şeyler yemek içmek isteyenlerin deniz havası ile serinlediği uğrak yerlerden olan Darusselam, Eyüp’teki restoranlar arasında en nezih mekanlarından biri.

Eyüp’teki restoranlar arasında seçkinliği ve mistik havası ile göz dolduran Darusselamın mutfağından çıkan leziz yemeklerle kendinizi krallar gibi hissedeceksiniz. Sınırsız hizmet anlayışına sahip olan restoranımızla Eyüp’ün serin havası ile arkadaşlarınızla hoş sohbetler edip eğlenebileceğiniz bir ortam bulabilirsiniz.

Darusselam Eyüp’teki Restoranların arasında Güler Yüzlü Çalışanları ile Öne Çıkıyor
Darusselam Cafe ve Restoran güzel ve özel olan sizleri ağırlamayı çok seven uzman personeli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesi ile ön plana çıkmakta. Eyüp’teki restoranlar arasında yeni açılmasına rağmen hızla Eyüp’ün adeta kalbi haline gelen Darusselam, ailenizle yaz akşamları masallara konu olan Haliç’in manzarası ile leziz yemekleri tadıp, farklı bir akşam geçirmeniz için en nadide yerler arasında.  Eyüp’teki Restoranlar arasında Türk ve Dünya mutfağının örneklerini barındıran eşsiz mutfağında uzman aşçı ve ekip ile ağızınıza layık yemekler hazırlayan restoranımız en güzel anılarınızı yaşayacağınız bir mekan.

Yaz akşamlarını en güzel şekilde yaşayabileceğiniz Darusselam, Eyüp’teki restoranlar içinde hem tasavvufi hem de modernize edilmiş mimarisi ile kendinizi tarihi ve modern dünyanın içerisinde bulabilirsiniz. Ayrıca dış mimarisi kadar içinde büyük bir huzur var. Eyüp’teki Restoranlar arasında Kebaptan lazanyaya kadar zengin bir mutfağı olan restoran çeşit çeşit yemekleri ile de sizin için yaz akşamları için en uğrak mekanınız haline gelecek. 

Darusselam

Muhteşem deniz manzarası ve Eyüp Sultan'ın huzur dolu atmosferinde bulunan restoranımız sizlere eşiniz, dostunuz ve ailenizle lezzetli menülerimiz eşliğinde keyif dolu sohbetler vaad ediyor.

Taglar

Blog

Yorumlar  • Kötü İyi