Darusselam Cafe ve Restoran Açıldı

Eyüp Sultan’ın huzur dolu atmosferinde konumlandırılan restoranımızın 7’den 70’e herkese hitap eden nezih ortamı, zengin ve lezzetli menüleri ile açılmıştır. Et, ızgara, döner gibi damağımıza ve kültürümüze yerleşen lezzetler artık Darusselam Café ve Restoran’da siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmakta.
 
Eyüp Sultan'ın gölgesinde bulunan restoranımızın açılışı; Mehter Takımı, Canlı Orkestra, Yüz Boyama, Lokum ve Şerbet Dağıtımı, Döner ve Ayran Dağıtımı, Palyaçolar ve daha birçok etkinliklerle halkımızın ve dostlarımızın teşrifleriyle büyük bir görkem ile gerçekleştirilmiştir. 
Darusselam Cafe ve Restoran Açıldı
Damak tadınıza uygun hazırlanan Izgara, Et, Döner, Tavuk, çeşitleriyle Modern Türk seçkin örneklerini bulundurmakla beraber biribirinden lezzetli Kahvaltı, Tatlı & Pasta ve diğer lezzetlerimizle de birlikte hizmetinizdeyiz. Eyüp Sultan kıyısında, yepyeni bir konsept ve alışılagelmişin dışındaki tasarımıyla hizmet veren DARRUSSELAM Cafe ve Restorant, tarih kokan bu bölgede aileniz ve dostlarınızla keyifli anlar yaşarken, Türk ve Ortadoğu Mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinin tadına doyamayacaksınız.
Darusselam Cafe ve Restoran Açıldı
Açılışımıza katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Lezzetlerimizi gecikmeden tatmanız için sizi de Eyüp Sultan'ın en yeni ve en nezih Restoranına bekliyoruz.
 

Darusselam

Muhteşem deniz manzarası ve Eyüp Sultan'ın huzur dolu atmosferinde bulunan restoranımız sizlere eşiniz, dostunuz ve ailenizle lezzetli menülerimiz eşliğinde keyif dolu sohbetler vaad ediyor.

Taglar

Blog