Davet & Organizasyon

Eyüp'ün tarihi atmosferi içerisinde, özenle inşa edilmiş DARRUSSELAM Cafe ve Restorant Davet ve Organizasyon sizleri bekliyor. Konuklarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirecek, kalitenin farkına varacaksınız. Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz bu nezih mekan; zengin ve lezzetli menü çeşitleriyle hizmetinizde.

Organizasyon Ekibi

Ramazan Özel

Ramazana Özel Menüleri İle Darusselam

11 Ayın Sultanı Ramazan Ayımızda günün eşsiz güzellikteki vaktinde ruhi doygunluğun ardından , bedeni bir arzuyla midenizin sesine kulak vermeye basladığımız saatlerde DARRUSSELAM Cafe ve Restorant sizi buyur ediyor. Ramazan Ayına özel hazırladıgımız menü ve zengin çeşitlerimizle sizlerin özel hizmetinizdeyiz. Özellikle Ramazan aylarında Eyüp Sultan'ın manevi atmosferini yaşamak isteyenlere iftar saatinde en güzel yemeklerini sunan DARRUSSELAM Cafe ve Restorant, sofradan da aynı huzurla kalkmanızı sağlıyor.

Kandil & Özel Günler

DARRUSSELAM Cafe ve Restorant' ın içinde bulunduğu semt olan Eyüp'le birlikte Eyüp Sultan Camii ile ele almak daha isabetli olacaktır. Burayı sevenler her özel günde ve kandillerde İstanbul'un her kesiminden sabah namazını kılmak ve bu atmosferi yaşamak isteyen misafirlerimizi en şekilde ağırlıyor...

 

İş Yemeği & Toplantılar

İş Ve Toplantı Yemekleri Hakkında

Yemekli ve yemeksiz iş toplantıları, eğitim seminerleri ve tüm organizasyonlarınız için tercih edebileceğinzi mikenımız; 150 kişilik ve üssü kapasitede olan salonlarıyla siz değerli müşterilerine hizmet veriyor. Misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabileceğiniz bu nezih mekan; zengin ve lezzetli menü çeşitleriyle hizmetinizde.


REZERVASYON

Hemen Rezervasyon Yapın
+90(212) 615 12 00 - info@darusselam.com.tr