Eyüp Sultan'da İftar

Orucunuzu Eyüp Sultan'da açmaya ne dersiniz? Aslında oldukça cazip bir fikir, verilmiş sözünüz yada bir programınız yoksa, dostlarınızla iftar yemeği için Eyüp Sultan'a gidin. Hele ki yolunuzun üstüyse Eyüp Sultan’da iftar yapmak kaçınılmaz. Eyüp’ün gözde restorantlarından biri olan Darusselam Cafe  & Restoran, sevdikleriniz ile keyifli dakikalar geçirerek iftar yemeklerinizi yiyebileceğiniz nezih bir mekandır.  Bu arada Eyüp Belediyesi'nin, Feshane Caddesi üzerinde kurmuş olduğu Osmanlı sokağı temasına sahip evler ve stantlar yoğun ilgi görmektedir. Burayı Keyifli bir iftar yemeğinde sonra hem gezerek keyifli dakikalar geçirmiş olup hem de bütçenize uygun alışveriş yapabilirsiniz. 
 
Eyüp Sultan’da İftar Nerede Yapılır
Ramazan ayı, kalplerimize huzur, günlük yaşantımıza bereket, tüm dünyaya güzellik getirirken paylaşılan iftar sofralarında kardeşliği ve iyiliği arttırır, her gece sunar bolluğunu.. Darusselam Cafe & Retorant da sizi, huzurla dolu bir akşama ve keyifli bir iftar sofrasına davet ediyor Eyüp Sultan’ın mistik atmosferinde Türk mutfağının en lezzetli yemeklerinin sunulduğu, Eyüp Sultan’ın tarihi atmosferinde geleneksel misafirperverlikle konuklarının ağırlandığı Darusselam Cafe & Retorant, yenilikler içerisinde iftar sofralarını siz İstanbul’lu ların hizmetine sunuluyor. Eyüp İskele Caddesi karşısında yer alan geniş mekanı ile Darusselam Cafe & Retorant, Ramazan’ın bereketini ve huzurunu sizlerle paylaşmak için kapılarını açıyor. Lezzetli yemeklerin profesyonel ellerle hazırlanıp, iftar yemeklerine yakışır yemek servisi ve menüleri ile Eyüp Sultan’da iftar yapılabilecek muhteşem bir mekan.
 
Eyüp Sultanda İftar Mekanları
Eyüp Sultan’ın o tarihi sokaklarında iftar yemekleriniz için uygun mekanlar aramanıza artık gerek kalmadı. Eyüp Sultan’ın eşsiz tarihi Eyüp Sultan Camii manzaralı mekanımız Darusselam Cafe & Retorant sizlere Eyüp Sultan’ın vazgeçilmez havasında iftar yemeklerini sunuyor. Eski iftar sofralarını aratmayan lezzetli yemek sunumları ile Darusselam, Eyüp Sultan’ın İskele caddesinde kapılarını sizlere sonuna kadar açıyor.
 
Darusselam’da İftar Menüsü
Darusselam, zengin menü seçeneklerinden oluşmaktadır. Bu menüler Türk yemeklerine uygun ana yemek çeşitlerinden, çorbalardan, salatalardan, sıcak veya soğuk içecek türlerinden ve tatlı çeşitlerinden oluşmaktadır.
Ana yemeklerde ızgara köfteden tutun tavuk şişe kadar, çorba çeşitlerinde ezogelin çorbasından, tavuk suyu çorbasına, salatalarda çoban salatasından, ak deniz salatasına, içeceklerde sıcak içeceklerden gazlı içeceklere ve tatlı türlerinde sütlaçtan, pasta türlerine kadar tüm lezzetler menülerimizde mevcuttur. Aradığınız ne varsa Eyüp Sultan’ın Merkezinde bulanan Darusselam Cafe Ve Restorant’da..
 
Örnek İftar Menüsü:
Et Döner Kebap
Tavuk Döner
Tavuk Pirzola
Dana Biftek
Karışık Izgara
Pilav Üstü Et Döner
Pilav Üstü Tavuk Döner
Kuzu Şiş
Izgara Köfte
Tavuk Kanat
Tereyağlı İskender
Tavuk Şiş
Kuzu Pirzola
Kaşarlı Köfte
 

Darusselam

Stunning sea views and Eyup Sultan peaceful atmosphere in our restaurant your spouse to you, your friend and family promises fun-filled chat while enjoying our delicious menu.

Taglar

Blog